Mila

DANE FIRMY

 • ul. Lechicka 14
 • 02-156 Warszawa

KONTAKT

 • telefon: 600-700-402
 • mail biuro@mila.waw.pl
 • www.mila.waw.pl
Mapka lokalizacji OSK MILA

Chcesz wiedzieć, jak wybrać dobrą szkołę jazdy?

Sprawdź kadrę instruktorów, opinie oraz ceny. Szkoła jazdy MILA wyróżnia się atrakcyjną ofertą. Gwarantujemy naukę w przyjaznej atmosferze, która pozbawiona jest stresu. Dzięki nam zdobędziesz niezbędne doświadczenie i wiedzę do poruszania się po stolicy. Przekazujemy naszym kursantom nie tylko podstawy, ale przede wszystkim przydatne podczas każdej jazdy wskazówki. Uczymy starannie, w tempie dostosowanym do możliwości kursanta, ponieważ stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta.
Podnosimy kwalifikacje obecnych i przyszłych kierowców, oferując im jazdy doszkalające Warszawa. Warto się na nie zdecydować, jeśli wizja jazdy po śliskich drogach Państwa przeraża. Wspólnie skupimy się na aspektach Państwa jazdy, które wymagają poprawy.
Doświadczona kadra instruktorska posiada niezbędne kwalifikacje, aby podnieść Wasze umiejętności. Przystępne ceny i elastycznym grafik zajęć to nasze atuty.
Zapraszamy również osoby, chcące zapisać się na najlepsze kursy prawa jazdy Warszawa, gwarantujące zdobycie prawa jazdy Kat B za pierwszym razem.
Naukę jazdy prowadzimy przez 7 dni w tygodniu, w dogodnych dla Państwa godzinach od 6ej do 23ej, dlatego każdy może wybrać odpowiednie dla siebie godziny.  
nauka jazdy - parkowanie równoległe

  Kontakt

  Treść wiadomości (wymagane)

  Twój email lub telefon (wymagane)

  Wysyłając formularz akceptujesz regulamin

  Opinie: 2

  1. Darek

   Świetne podejście instruktora, wszystko dokładnie przećwiczone, profesjonalizm i niesamowita cierpliwość. Zdecydowanie polecam szkołę MILA i instruktora Andrzeja.