Wyrzyk

DANE FIRMY

 • Al. Jerozolimskie 25 lok. 21
 • 00-508 Warszawa
Mapa OSK Wyrzyk
Banner reklamowy Ośrodka Szkolenia Kierowców OSK Robert Wyrzyk

OPIS OSK

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "OSK Robert Wyrzyk"
Oferta:
 • Kursy prawa jazdy kat. B
  1. Weekendowe
  2. Eksternistyczne
  3. E-Learningowe
 • Jazdy doszkalające
  1. Przed egzaminem na prawo jazdy
  2. Dla osób z przerwą w kierowaniu samochodem
 
Opinie o firmie tutaj: Prawo Jazdy Warszawa
  Szkoły jazdy możemy podzielić wedle różnych kryteriów. Możemy je rozróżnić na lepsze i gorsze. Na te, które gwarantują najwyższą jakość usług i na te, dla których jakość nie jest najwyższym dobrem. Możemy je podzielić na takie, które dojeżdżają do kursanta i takie, które nie kwapią się z dojazdem. Innym wyróżniającym kryterium jest koszt, na jaki szkoła jazdy Warszawa, wycenia swoje usługi.
zielony samochód nauka jazdy z symbolem L na dachu.
OSK Wyrzyk zalicza się do tych, które starają się zapewnić najwyższą jakość swoich usług. A zatem dbają o to, żeby jak najwięcej nauczyć kursantów, aby ułatwić im zdanie egzaminu na prawo jazdy Warszawa. Jednocześnie dojeżdżają do szkolonych, a później odwożą ich w wyznaczone miejsce.
 
Jakość – to tajemnica Poliszynela – jednak kosztuje. Nie da się realizować najwyższych standardów za półdarmo. Dlatego OSK Wyrzyk nie próbuje nikomu wmówić, że ma najtańszą na rynku ofertę. Stosunek ceny usługi do jakości znowu stawia ją jednak na czele. A przecież trzeba pamiętać, że nie zdany za pierwszym razem egzamin to kolejny dodatkowy koszt. Dodając do tego cenę jazdy doszkalającej w Warszawie okaże się, że wybierając najtańszą ofertę zapłaciliśmy za nią zdecydowanie więcej niż gdybyśmy wybrali OSK Robert Wyrzyk.

  Kontakt

  Treść wiadomości (wymagane)

  Twój email lub telefon (wymagane)

  Wysyłając formularz akceptujesz regulamin